Перший внесок «Великодній кошик»

Дата: 19.04.2021 16:57

Приватний  підприємець Солотвинської громади залучився до благодійної акції «Великодній кошик» - директор ТОВ «АВТОПРОФ СЕРВІС» – Дан Юрій Юрійович, який надавав чудовий приклад іншим мешканцям та приватним підприємцям.

Шановний Юрію Юрійовичу!

Прийміть нашу щиру подяку за Ваш щедрий внесок на підтримку дітям. Бажаємо Вам і Вашої сім'ї міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях.

Нагадуємо що у період з 13 по 27 квітня проводиться благодійна акція «Великодній кошик» на підтримку дітей із малозабезпечених сімей.

У приміщенні Солотвинської селищної ради (І-поверх, каб. Служби у справах дітей) відбувається збір продуктових наборів (цукерки, печиво, пряники тощо).

Деталі акції за телефонами: (097)-74-27-483;  (097)-53-81-746.