Уряд посилює соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність

Дата: 17.05.2021 12:16

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до ряду нормативно-правових актів України в частині надання можливості особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, проживати у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку.

Рішення Уряду посилює захист прав і законних інтересів осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, яким встановлено інвалідність, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях: дасть змогу проживати та виховуватись у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу до досягнення ними 23-річного віку незалежно від того, чи навчаються вони у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та отримувати державну соціальну допомогу у розмірі 3,5 прожиткового мінімуму.