ПРОВЕДЕННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 27.05.2021 17:11

Засідання комісії  з питань захисту прав дитин при виконавчому комітеті Солотвинської селищної ради було проведено 27.05.2021  на розгляд якої винесено 3 питання, а саме:

- про затвердження 2-х індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилася в складних життєвих обставинах;

- про визначення місце проживання малолітньої дитини.

У засіданні брали участь старости, начальник служби, представники відділів Солотвинської селищної ради.

Члени комісії брали активну участь у обговоренні,висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти и обставини по кожному питанню окремо. Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.