Розвиток сімейних форм виховання - пріоритетне завдання для держави

Дата: 14.07.2021 12:05

Суспільством та державою визнано, що сім’я є найкращим природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення. Тому саме сімейним формам виховання дітей належить важлива роль у створенні сприятливих умов, необхідних для правового та соціального захисту дітей, що залишились сиротами та без піклування батьків.

З метою забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення умов для реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, Міністерством здійснюється робота щодо розвитку сімейних форм виховання.