для людей з обмеженими можливостями
Служба у справах дітей Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

ГО Школа "Академія новітніх технологій "Хеврон" запрошує на навчання

Дата: 16.08.2021 14:09
Кількість переглядів: 72

ХЕВРОН ІТ АКАДЕМІЯ - пропонує новітню дворічну навчальну програму, яка спрямована на цілісну реабілітацію сиріт та молоді групи ризику.

Дана програма включає в себе духовну, інтелектуальну та фізичну складові розвитку, а також дає змогу молоді виробити нову систему поведінки у складних життєвих обставинах. Забезпечує своїх студентів проживанням, харчуванням, соціальним супроводом, влаштовує практику в ІТ компаніях та допомагає з працевлаштуванням.

Цільова категорія осіб, яка може бути зарахована на навчання: особи з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, діти воїнів АТО, внутрішньо переселені особи та молодь, яка опинилась у інших складних життєвих обставинах віком від 18 років.

За детальнішою інформацією звертайтеся до менеджера із зв'язків у Хеврон ІТ Академії - Галини Бурко: +38 (050) 820 23 19