Навчання ЄІАС ,,Діти”

Дата: 16.09.2021 10:32

16 вересня 2021 року в приміщенні спорткомплексу "Арена" відбувся кущовий семінар для користувачів Єдиного електронного банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і громаян, які бажають взяти їх на виховання, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах ( ЄІАС ,,Діти”) територіальних громад Тячівського району. Семінар провела заступник начальника служби у справах дітей Закарпатської ОДА Дорожко Мар'яна Олександрівна.

​ Під час навчання обговорили алгоритм дій при забезпеченні функціонування комплексної системи захисту інформації у ЄІАС ,,Діти”, загальні правила користування банком даних, переміщення електронних обліково-статистичних карток, реєстрацію підоблікових дітей у системі та відповідність електронних та паперових носіїв.