ПРОВЕДЕННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Солотвинської селищної ради відбулося 20.10.2021 року
На засіданні комісії було винесено наступні питання:
1. Про надання дітям, влаштованих на цілодобове перебування у школах-інтернатах необхідних освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних послуг на територій Солотвинської громади;
2. Про доцільність поновлення батьківських прав;
3. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою;
4. Про надання права на шлюб неповнолітній дитини;
5. Різне.
Члени комісії брали активну участь у обговоренні,висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти и обставини по кожному питанню окремо. Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.