Вітаю Вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 05.01.2022 17:19

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Нехай дух Нового року принесе Вам  відчуття казки, а Різдво подарує віру в чудеса! Ці свята - вісники оновлення, мрій і сподівань - обов'язково принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаю, щоб для втілення життєвих задумів у Вас завжди вистачало можливостей, енергії, здоров'я та натхнення!

Нехай життя у Новому році буде наповнене радісними подіями, мрії збуваються а справи просуваються в потрібном напрямку!

З повагою

начальник служби у справах дітей                                         Марія РЕДНІК