ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 22.02.2022 17:38

Комісія, що діє при виконавчому комітеті  Солотвинської селищної  ради, працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

На комісію було розглянуто тринадцять питань, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справ дітей.

Розглядалися питання про участь батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною та встановлення порядку побачення з ним;  про виконання батьківських обов'язків та  доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини; про надання дозволу на продаж квартири від іменні малолітньої дитини; про визначення місця проживання діте; та інше.

За результатами засідання комісією прийняті виважені  рішення, відповідно до чинного законодавства України, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.