Ювенальні поліцейські Тячівського району спільно з працівниками служби у справах дітей Солотвинської селищної ради провели превентивні заняття з дітьми-пересиленцями

Дата: 20.07.2022 12:01

Працівники ювенальної превенції Закарпатської області спільно з працівниками Служби у справах дітей та КЗ "Центру надання соціальних послуг" Солотвинської селищної ради влаштували для діток-переселенців екскурсію на атракціонах. Діти весело провели час, а співробітники ювенальної превенції провели превентивні заняття на теми:«Права дитини», «Як не стати жертвою шахраїв», «Як не стати жертвою торгівлі людьми», «Кібербезпека», «Безпека на дорозі», «Мої дії за кордоном» тощо у вигляді відео сюжетів та презентацій (з використанням обладнання).

Незабутні позитивні враження і приємні несподіванки отримали діти від проведеного заходу.