Профілактична робота з дітьми та сім'ями ВПО

Дата: 21.10.2022 15:39

В умовах воєнного стану дуже важливою є партнерська взаємодія між закладом освіти та місцевими органами управління освітою та органами виконавчої влади, представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Національної поліції.

21 жовтня 2022 року, спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями КЗ "Центр надання соціальних послуг" та поліцейським офіцером Солотвинської громади була налагоджена комунікація з батьками з числа ВПО щодо залучення дітей до освітнього процесу, а також вироблено спільно з ними шляхи продовження навчання для їх дітей.

Офіцер громади наголосив батькам, що, відповідно до Закону України “Про освіту”, всі учні обов’язково мають здобувати загальну середню освіту. Батьки таких учнів повинні нести адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.