Виявлення бездоглядних дітей

Дата: 17.02.2023 09:58

З метою виявлення бездоглядних дітей та покращення криміногенної ситуації в дитячому та підлітковому середовищі в Солотвинській територіалній громаді відбувся профілактичний рейд.

Участь у рейді взяли начальниця Служби у справах дітей Марія Реднік, директор КЗ 'Центр надання соціальних послуг Людмила Банк та старший інспектор ЮП СП Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області, капітан поліції Антоніна Маркітан.

Провели обстеження умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та сімей, які перебувають під впливом чинників, що можуть призвести до потрапляння сім’ї в складні життєві обставини.

В ході проведення заходу з батьками дітей провели профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей, недопустимості вживання спиртних напоїв та недопущення вчинення домашнього насильства.

Крім цього, батьків попередили про передбачену чинним законодавством відповідальність вразі вчинення ними вказаних правопорушень.