Проведена інформаційно-роз'яснювальна робота в закладах освіти

Дата: 17.03.2023 14:01

Працівниками Солотвинської ТГ, а саме начальницею служби у справах дітей Марією Реднік, директоркою КЗ ЦНСП Людмилою Банк, керівником КЗ ЦБГ Михайлом Мойш та поліцейським офіцером громади СП Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області, майором поліції Євгенієм Микуляничем проведена інформаційно – роз’яснювальна робота в Нижньоапшанському ліцеї "Апша" щодо запобігання насильству в сім'ях з дітьми, з роз’ясненнями учням їхніх прав та обов'язків визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів соціальної сфери та працівників ДСНС, поліції та медиків, що забезпечить надання громадянам ефективної екстреної допомоги.

Метою проведеної роботи було інформування учнів у закладах освіти про діяльність структурних підрозділів соціальної сфери та сфери безпеки громадян. Надано  дітям консультації  з питань соціальної підтримки шляхом співбесіди, визначено потреби дітей у соціальній підтримці та поінформовано про функціонування Центру безпеки громадян.