Позитивні моменти в роботі ССД

Дата: 02.08.2023 16:25

Як наслідок плідної та згуртованої роботи соціальних служб Солотвинської селищної ради досягнуто позитивних результатів в поліпшенні умов проживання сім'ї. Завдяки близьким родичам, колегам та односельчанам було надано матері дитини всебічну підтримку для пришвидшення повернення дитини з притулку.

Основна мета діяльності притулка служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації - це здійснювати соціальний захист дітей, позбавлених сімейного виховання, які опинилися в складних житлово-побутових умовах або залишили навчальні заклади.

Найприємніші моменти в роботі служби - це емоційна зустріч матері з дитиною, яка щиро вірила в її любов і те що мати зробить все можливе для повернення дитини в сім'ю.