Вітаємо учнів Солотвинської громади із Днем знань і дякуємо ЗСУ за можливість навчатися

Дата: 01.09.2023 11:00

01 вересня, у закладах освіти Солотвинської громади розпочався новий навчальний рік.

Особливі вітання нашим першокласникам, для яких розпочинається шкільна пора, сповнена мріями і бажанням пізнавати світ, і одинадцятикласникам, які вже за рік підуть цей світ змінювати. У нашій великій шкільній родині вітаємо всіх, хто прийшов за знаннями у черговий клас, хто приїхав у Солотвинську громаду з інших міст, де нині війна позбавила можливості жити і вчитися, хто вчиться дистанційно далеко від рідного дому. Усім вам, дорогі діти, бажаємо успіхів, перемог і незабутньої подорожі Країною Знань.

Дякую батькам за терпіння і розуміння спільної відповідальності, за безпеку наших дітей, освітянам — за мужність і відданість професії, за патріотизм і любов до рідної країни, які ви прищеплюєте дітям. Дякую всім — учням, батькам і вчителям — за невтомну підтримку наших захисників.

Віримо, що вже скоро будемо навчатися в мирній країні. Разом - до перемоги!