Засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Дата: 22.11.2023 14:28

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, відбулося перше засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, членами якої є також і працівники служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

На засіданні між членами комісії було узгоджено та подано пропозиції щодо визначення шляхів , механізмів і способів вирішення проблемних питань у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в громаді. Доведено до кожного члена напрямок роботи та відповідальність за невчасне інформування, ефективне виявлення та узгоджене реагування на факти вчинення насильства.

Комісія має рекомендаційний характер, повинна засідати в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал, а всі прийняті рішення затверджувати рішенням виконавчого комітету селищної ради.

З питань протидії домашньому насильству необхідно звернутися до:

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству;
116 123 (з мобільного);
0 800 500 335 (зі стаціонарного).

Номер національної поліції 102