Привітання з днем Святого Миколая!!!

Дата: 05.12.2023 14:33

На передодні Дня святого Миколая служба у справах дітей Солотвинської селищної ради разом з Центром надання соціальних послуг привітали подарунками дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та малозабезпечених сімей Солотвинської ТГ. Це свято, безкорисливої любові і допомоги ближнім, його традиції приносять в будинок посмішки та сміх дітей і радість їх батькам.

Служба у справах дітей Солотвинської селищної ради щиро вітає вас з днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!