Тимчасове вилучення дітей із сімей

Дата: 06.03.2024 13:23

6 березня 2024 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Солотвинської селищної ради.

На розгляд комісії було винесено 9 питань, підготовлених службою у справах дітей щодо захисту прав та інтересів дітей:

- про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей (2);

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів дітям, які зазнали психологічного насильства (1);

- про надання дозволу на прийняття в дар малолітній дитині житлового будинку та земельної ділянки (2);

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах (2);

- Про тимчасове влаштування дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, до притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації ,за заявою матері (2)

Це були найболючіші питання на розгляді комісії для прийняття рішення комісією з питань захисту прав дитини.

Троє дітей, за заявами матерів, благополучно були доставлені представниками служби у справах дітей та комунального закладу «Центр надання соціальної допомоги» до притулку для дітей служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації і передані працівникам закладу на тримісячний термін. За цей час надано можливість матерям виправити ситуацію, яка призвела до тимчасового вилучення дітей із сімей.