„Свято в кожній родині!”

Дата: 23.03.2024 15:02

Небайдужих мешканців Солотвинської громади запрошують долучитися до благодійної акції «Свято в кожній родині!» на підтримку малозабезпечених сімей та одиноких пристарілих громадян.

Мета акції – виявити увагу до сімей, що перебувають у вкрай складних життєвих обставинах, допомогти цим сім’ям не тільки матеріально, але й подарувати їм велику надію на щасливий завтрашній день. А небайдужі люди зможуть відчути свою причетність до добрих справ, аби справді гідно зустріти світле свято Христового Воскресіння.

У період з 25 березня по 30 квітня у приміщенні будівлі МРЦ (колишня -школа інтернат) с-ще Солотвино, вул.Емінеску, 8 - І-поверх, каб.5 та 6 відбудеться збір продуктових наборів.

ВАЖЛИВО! Під час вибору продуктів звертайте увагу на термін придатності та цілісність упаковки.

Деталі акції за телефонами: (097)-74-27-483;  (097)-90-51-473.