Збір продуктових наборів до благодійної акції розпочато

Дата: 23.04.2024 18:27

Вислювлюємо слова щирої вдячності анонімному благодійнику з села Біла Церква за надану допомогу у реалізації благодійної акції «Свято в кожній родині!» на підтримку малозабезпечених сімей та одиноких пристарілих громадян.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я тих, хто потребує допомоги.

Разом з тим, нагадуємо, що збір продуктових наборів триває у приміщенні будівлі МРЦ (колишня -школа інтернат) с-ще Солотвино, вул.Емінеску, 8 - І-поверх, каб.5 та 6.

Деталі акції за телефонами: (097)-74-27-483;  (097)-90-51-473.