Вміння гуртуватися робить нас сильнішими!

Дата: 03.05.2024 11:23

Небайдужі жителі нашої громади подарували дітям та одиноким пристарілим громадянам посмішку та святковий настрій.

Важко сказати, що відчували люди та діти, для яких призначена гуманітарна допомога, у вигляді продуктів харчування та солодощів. Проте для нас це була особлива мить — гуртування, прагнення допомогти, подарувати свято, підтримати.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції та бажаємо Смачної Паски! Бажаю вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне  здоров'я і мир. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Христос Воскрес!