Стратегія забезпечення права кожної дитини в Україні

Дата: 09.07.2024 12:24

Начальик служби у справах дітей Марія Реднік разом з начальницею управління соціального захисту населення та ветеранської політики Любов Дудла проходять навчання щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на регіональному та місцевому рівнях, яке проходить в м.Львів для представників 5 демонстраційних областей (Закарпатської, Житомирської, Харківської Полтавської та Київської) та 5 територіальних громад. Організаторами даного семінару: Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та  Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), який співфінансується Європейським Союзом.    Фото без описуМетою заходу – отримати знання та навички щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні, зокрема шляхом залучення представників регіонів та громад до планування заходів із розвитку послуг і сімейних форм виховання, які будуть включені до регіональних планів.