людям із порушенням зору
Служба у справах дітей Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, відбулося перше засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, членами якої є також і працівники служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

14:28 22.11.2023

Порядок позбавлення батьківських прав

Які є підстави для позбавлення батьківських прав? - це одне з найпоширеніших питань, яке надходить на сьогоднішній день до служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

10:15 25.10.2023

ЗБЕРЕЖІТЬ РОДИНУ ДЛЯ ДИТИНИ!

Патронат над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, або законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

14:51 22.09.2023