Забезпечення пільгових категорій дітей громади комплектами одягу

На виконання доручення Закарпатської обласної військової адміністрації, організації соціальної сфери отримали для Солотвинської територіальної громади близько 100 комплектів зимового одягу для  дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

13:13 28.02.2023

Виявлення бездоглядних дітей

З метою виявлення бездоглядних дітей та покращення криміногенної ситуації в дитячому та підлітковому середовищі в Солотвинській територіалній громаді відбувся профілактичний рейд.

09:58 17.02.2023

Обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 13 лютого 2023 року, начальником служби у справах дітей Солотвинської селищної ради спільно з директором КЗ "Центр надання соціальних послуг" та соціальним робітником, було здійснено ряд заходів, під час яких особлива увага приділялась обстеженню умов їх проживання, виховання та розвитку дітей, ставленню до них батьків, матеріальному утриманню.

15:44 13.02.2023

Делегація Мальтійсько-Румунської Служби завітала до дітей

8 лютого до Солотвинської територіальної громади завітала делегація Мальтійсько-Румунської Служби в особи пана Тишлера Ференца, Генерального Секретаря та Федерального Ордену Асоціації США.  Організація "Мальта", розташована у Вашингтоні, округ Колумбія, виконавчим директором якої є ​​пан Майкл Станкевич.

13:23 08.02.2023