A A A K K K
людям із порушенням зору
Служба у справах дітей Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Тренінг щодо надання соціальних послуг дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

 В рамках проєкту Програми підтримки ОБСЄ для України "Розбудова спроможнестей національних та місцев их партнерів у наданні психологічної підтримки та соціального захисту дітям" відбувся тренінг у м.Вінниці, 18-20 листопада 2024 року, в якому розглядалося питання щодо особливостей надання статусу дітям, що постраждали від війни, психологічна підтримка дітей під час оформлення статусу та забезпечення прав дитини, яка повернулась з депортації.

15:01 21.11.2024

Всесвітній день запобігання та зцілення від сексуальної експлуатації, жорстокого поводження та насильства над дітьми

  Сексуальна експлуатація, зловживання та насильство над дітьми є серйозною проблемою, яка зачіпає мільйони дітей у всьому світі. Визнаючи нагальність подолання цієї кризи, Організація Об’єднаних Націй проголосила 18 листопада Всесвітнім днем запобігання сексуальній експлуатації дітей, жорстокому поводженню з ними та насильству над ними і зцілення від нього (World Day for Prevention and Healing from Child Sexual Exploitation, Abuse, Violence). Цей день присвячений підвищенню обізнаності, сприянню зціленню та заклику до урядів і громад вжити рішучих заходів проти цих жахливих злочинів.

12:23 18.11.2024

Про запровадження послуги з патронату над дитиною на території Солотвинської селищної ради

    Одним із головних завдань Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р, є забезпечення розвитку послуг з підтримки сімей із дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою збереження сім’ї для дитини. Державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми.

14:54 15.11.2024

Проведення профілактичних рейдів з метою виявлення бездоглядних дітей

В Солотвинській територіальній громаді розпочато проведення профілактичних рейдів з метою виявлення бездоглядних дітей, за участю працівників служби у справах дітей, поліцейських офіцерів громади та фахівців центру надання соціальних послуг.

17:32 11.11.2024

Алгоритм створення прийомної сім’ї

Є різні способи прийняти дитину в родину. Один з них — прийомна сім’я. Які кроки потрібно зробити, щоб стати прийомними батьками, які документи знадобляться і як можна подати заяву онлайн — роз’яснюють Міністерство соціальної політики і Державна служба України у справах дітей.

19:31 04.11.2024

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

  Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаємо із професійним святом . Сердечно бажаєм  усім міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, терпіння, душевної щедрості та успіхів у нелегкій, але такій необхідній людям справі. Нехай Ваша благородна праця приносить Вам задоволення і заслужену пошану тих, кому Ви віддаєте своє душевне тепло.

08:00 03.11.2024

«Інтеграція сімей ВПО у громади проживання»

В місті Ужгород в період з 28 по 31 жовтня 2024 року, відбувся тренінг з питань інтеграції сімей внутрішньо переміщених осіб (далі ‒ ВПО) у громади проживання у співпраці з міжнародним благодійним фондом ,,Українська фундація громадського здоров’я”, участь в якому взяла служба у справах дітей Солотвинської селищної ради.Метою тренінгу - розбудова потенціалу надавачів соціальних послуг державного, комунального та недержавного секторів, служб у справах дітей та структурних підрозділів/закладів/установ соціального захисту населення, зайнятості, органів місцевого самоврядування для надання підтримки ВПО з метою їхньої інтеграції у сфери життя територіальної громади, в якій вони проживають; обговорення та оцінка наявних у громадах проживання ВПО різногалузевих послуг для інтеграції сімей ВПО. У рамках сесії надано поради, як працювати з людьми в різних психо-емоційних станах, які довготривало переживали обстріли, евакуацію, втрати, адаптацію у новій громаді. Крім того, було розкрито інформацію про кейс-менеджмент у роботі з ВПО (реагування на приїзд ВПО у громаду (евакуація самостійна та державна, самостійний приїзд/переїзд), обмін інформацією між суб'єктами та інформування органу соціального захисту (уповноваженого органу) щодо виявлення ВПО для подальшого інформування про ВПО надавачів соціальних послуг, періодичне (наприклад, щомісячне) контактування ФСР із ВПО, які не готові/не потребують/не бажають отримувати соціальні послуги, виявлені під час першочергових заходів /приїзду ВПО до громади задля інформування щодо ресурсів громади, задля можливого виявлення проблемних питань ВПО вже після повного часу перебування в громадах тощо.  

12:32 31.10.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень