людям із порушенням зору
Служба у справах дітей Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

З наступаючим 2024 роком!!

З новим роком! Бажаю нічого не пропустити в наступаючому році: не пропустити мрію, за яку потрібно боротися; проект, який потрібно виконати; урок, де чогось можна навчитися; і місце, куди потрібно піти і з кимось познайомитися. А також бажаю миру та добробуту, щастя та здоров’я. Нехай разом з новим роком прийде любов, надія та вдача, нехай разом з новорічними вогниками засяє і твоє серце. Бажаю тобі веселого року, великих подій та радощів!

17:07 31.12.2023

Привітання з днем Святого Миколая!!!

На передодні Дня святого Миколая служба у справах дітей Солотвинської селищної ради разом з Центром надання соціальних послуг привітали подарунками дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та малозабезпечених сімей Солотвинської ТГ. Це свято, безкорисливої любові і допомоги ближнім, його традиції приносять в будинок посмішки та сміх дітей і радість їх батькам.

14:33 05.12.2023

Форум «З дитиною, для дитини, заради дитини»

Працівники служби у справах дітей разом з Управліннею соціального захисту населення та захисту прав дітей та комунальним закладом "Центр надання соціальних послуг" Солотвинської селищної ради були присутні на панельній дискусій, яке відбулося 30 листопада 2023 року, в місті Ужгороді на тему актуальні питання у сфері захисту прав дітей у контексті реалізації державної стратегії деінституалізації: розширення системи сімейних форм виховання, розвиток послуги підтриманого проживання та підтримку батьків або осіб, які їх замінюють.

15:47 30.11.2023

Засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Сьогодні, 22 листопада 2023 року, відбулося перше засідання комісії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, членами якої є також і працівники служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

14:28 22.11.2023

Порядок позбавлення батьківських прав

Які є підстави для позбавлення батьківських прав? - це одне з найпоширеніших питань, яке надходить на сьогоднішній день до служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

10:15 25.10.2023